Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukraine

+38(044)483-83-61
+38(095)370-97-46
м. Київ
centreenergo@ukr.net

Компания «ЦЕНТРЭНЕРГОМАШ»

Представляємо Вашій увазі, підприємство що розвивається швидкими темпами, що має багаторічний досвід колективу, що спеціалізується в області проектування, виготовлення, сервісного обслуговування і постачання широкого асортименту продукції.

ТОВ «ЦентрЕнергоМаш» спеціалізується в області постачання гідравлічного, фільтрувально-очисного, машинобудівного та іншого комплексного нестандартного обладнання.

 

центрэнергомаш

Наявність досвідченого конструкторського складу і виробничих потужностей дозволяє проектувати, виробляти і супроводжувати металургійне, машинобудівне та інше промислове обладнання, вироблене нашою компанією, з урахуванням технологічних вимог замовника і умов експлуатації устаткування.

Так само підприємство приділяє окреме значення обслуговуванню високовольтного трансформаторного обладнання від 10 до 110кВ потужністю від 630Вт до 80МВт: очищення трансформаторного масла (без його заміни), заміна масла, ремонт маслонаповнених вимикачів та інше.

Ми сподіваємося, що Ви розціните наші пропозиції як ті, що задовольнять потребам Вашого підприємства, як з технічної, так і з економічної точок зору. Що в подальшому призведе до щільного співробітництва та прийняття рішення про затвердження компанії ТОВ «ЦЕНТРЕНЕРГОМАШ» в якості надійного і цінного постачальника обладнання та послуг необхідних для Вас.

Із задоволенням відповімо на будь-які запитання.

З найкращими побажаннями і надією на довгострокову і взаємну співпрацю.

Запрошуємо всіх потенційних партнерів та інвесторів до взаємовигідної співпраці


MAHLEML-TUNINGZdashytech logo  logo hydrocom  rzva  AXL  hydraulics1  ARKOV.CZ - logo Color (light background)