Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukraine

+38(044)483-83-61
+38(095)370-97-46
м. Київ
centreenergo@ukr.net

Наші партнери PDF Друк e-mail

Наши партнёрыНа сьогоднішній день, ми є офіційним представником, на Україні, таких великих Європейських компаній-виробників як:

- MAHLE Industriefiltration GmbH, Німеччина - виробництво фільтруючого, фільтраційно-очисного обладнання, а саме: фільтрів і фільтруючих елементів для очищення повітря, палива, мастил, технічних вод, робочих рідин гідравлічних систем.

- ZDAS as, Чехія - виробнича програма фірми спрямована на виготовлення ковальсько-пресового устаткування, кувальних пресів, устаткування для обробки металобрухту, обладнання для обробки прокатних виробів, відливок, поковок, зливків та інструменту. Організація є володарем міжнародних сертифікацій відповідно до стандартів EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 та OHSAS 18001:2007.

- Wikov Industry as, Чехія - абсолютно не обмежена в поставках великогабаритного механічного обладнання, а саме: великогабаритних шестерень з високою точністю поверхні зуба і модулем до 50 мм, зубчастих коліс і механічних редукторів.

На даний момент укладено договір про співпрацю з підприємством ARMATURY Group as Чехія. Продукція даного підприємства користується великим попитом, як продукція високої якості, на металургійних і енергетичних підприємствах СНД.

Маються угоди про співпрацю з Австрійською компанією HEGUSA GmbH.

Нашим партнером в області ремонту і постачання енергетичного обладнання є «Високовольтний союз», який має багатий досвід і великий сортамент різного високовольтного енергетичного обладнання.

Продукція даного виробництва широко поширена на металургійних та енергетичних підприємствах СНД.

На даний момент ведуться переговори з низкою європейських компаній.

 

З повагою і надією на довгострокове співробітництво.


MAHLEML-TUNINGZdashytech logo  logo hydrocom    AXL  hydraulics1  ARKOV.CZ - logo Color (light background)